HİGH SCHOOL MUSİCAL 3
~~Ailemize Hoşgeldin~~
~~Siteden Daha Fazla Yararlanmak İsityorsan Lütfen Üye ol~~
~~Üyeysen Lütfen Giriş Yap~~
NOT:MİSAFİRLERİMİZ ÜYE OLMADAN ÖNCE MİSAFİRLER BÖLÜMÜNE GİRİP KURALLARI OKUYUNUZ!!LÜTFEN!!
HİGH SCHOOL MUSİCAL 3
~~Ailemize Hoşgeldin~~
~~Siteden Daha Fazla Yararlanmak İsityorsan Lütfen Üye ol~~
~~Üyeysen Lütfen Giriş Yap~~
NOT:MİSAFİRLERİMİZ ÜYE OLMADAN ÖNCE MİSAFİRLER BÖLÜMÜNE GİRİP KURALLARI OKUYUNUZ!!LÜTFEN!!
HİGH SCHOOL MUSİCAL 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HİGH SCHOOL MUSİCAL 3

HSM HAKKINDA NE ARIYORSAN!!BURDA!!

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength

2 posters
YazarMesaj
ash*nessy
Hsm Admini
Hsm Admini
ash*nessy

Önemli Puan : 613

Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength Empty
MesajKonu: Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength   Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 10:18 am

Vanessa Hudgens, onun, üzerinde (4 Ağustos'ta) Salı sabahında Alexa Chung'la NYC'de olduğu onun görünüşünden sonra MTV stüdyolarını bıraktığı gibi onun ipeksi bacaklarını gösterir.
20-yaşında aktris ve ev sahibi Alexa, dışarı "Kuvvetin marifetleri" onla içeride mücadele etti. İkilinin, bilek güreşi yapmakta arkadaşça bir muharebesi vardı, yumurta ezmesi, cam kavanoz açıklığı, ve o-savaşa asılır. Tabii, Vanessa, kazandı.
Düet hem de, Bandslam, tasers ve yabancıların hakkında sohbet etti. Onu kontrol et:
O, neyde alacaktı, eğer o, yabancılar tarafından kaçırılsaydı: "Ben, karşılamayı alacak mıydım? Benim cep telefonum, bundan dolayı ben, benim ailem ve arkadaşlarımla dokunuşta tutabilirim. Benim köpeğim, belki. Onlar [Yabancılar], buna rağmen onu açık kesebilirdi. Eğer ben, m evini alabilseydim, ve benle onu getirebilseydim, o, korkunç olacaktı."
Onun yeni evinde kendini korumakta: "Benim gerçekte, benim yatağımın doğru yanında bir taserim var. O, kötü-popo hayli hissetmem için beni yapar. Bir lazerin, onda ışıldadığı gibi vardır. Gerçekten komiktir çünkü benim ilk olarak, onu aldığım zaman, benim, onda taser parçam yoktu. Öyle, ben, benim arkadaşımın evine onu getirecektim, ve ben, 'Sen, hazır olan adamlar mısın' gibi olacaktım? Ve biz, ışıkları kapatacaktık, ve onlar bütünüyle, benim, onları vurmak üzere olduğum korkmuş olacaktı."
Bandslam'da emo Sa5m'ı oynamakta: "[Farklı bir karakteri oynamak] gerçekten güzeldi çünkü ben, tekrar ve tekrar aynı şeyi oynamak sıkılırım. Ondan dışarı adım atmak için sadece güzeldi, ve bir şeyi tamamen farklı yapmak. Ben, benim, kullanıldığım kadar gülümsemesi için kendime izin vermedim."
Onun ticari marka biçimsizliğinde: "Ben gerçekte, birkaç gün önce çakıla merdivenin bir uçuşu aşağı düştüm. Benim şimdi, bütün bu sevimli yaralarım var. Öyle, korkunçtur (Gülüşler). Ben, buna rağmen şık bir düşücüyüm."
14 ağustos
çeviri
arkadaşlar ingilizce olarak buldum...
http://www.hsmfan6.yetkinforum.com
sena-vanessa
Hsm Moderatör
Hsm Moderatör
sena-vanessa

Önemli Puan : 258

Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength Empty
MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength   Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 9:30 pm

Saol tatlım

Vanessa Hudgens Has Feats Of Strength
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens'in Hayatı
» Vanessa Hudgens is Vancouver Shy
» Vanessa Hudgens Premieres Bandslam
» Vanessa Hudgens is Katsu-Ya Covered Up
» Vanessa Hudgens Delirmiş Galiba....=)))